KONST / Litografier / Färglitografi 14946176
nr 1494 6176
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Stora gatan, Sigtuna. Signerad, färglitografi, numrerad 66/360. Bildmått: 22x52 cm, yttermått inklusive ram: 38x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:26:43
28/9 19:35:36
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin